Kezdölap arrow DEMONSTRÁCIÓ arrow A Szolgálat és Becsület Érdekvédelmi Mozgalom közleménye
A Szolgálat és Becsület Érdekvédelmi Mozgalom közleménye
2011. December 12.

Tájékoztató az egyesületünk perközösségi és egyéb időszakos munkáiról

2011. december 12.
Az elmúlt héten a www.szoli.eu honlapunk „befagyása” és az egyesületi vezetőség e-mail fiókjainak (köztük 6 db. kiemelten fontos e-mail fiók) teljes, majd részleges használhatatlanná válása miatt (több gép operációs rendszerének teljes törlésével együtt) az időszakos feladataink végrehajtása 24-48 órás késedelemmel jár a héten.
1. A strasbourgi perkérelmekhez megjelölt, egy lapos ügyvédi meghatalmazás minta közzététele és saját e-mail elérhetőségekre történő megküldése a 2011.11.27-én kiadott cselekvési és ütemtervünkben rögzített, 2011.12.12. napig történő határideje, 24 órát csúszhat.
2. A strasbourgi perkérelmekhez megjelölt, egy lapos ügyvédi eredeti aláírású meghatalmazás és az egyéb szükséges másolt dokumentumok összegyűjtésére vonatkozó részletes tájékoztatás, a 2011.11.27-én kiadott cselekvési és ütemtervünkben rögzített, 2011.12.12- 16. napig történő határideje, a minimális 2011. december 12. kezdőnapi tájékoztatáshoz képest 24-36 órát csúszhat.
3. A beérkezett belépési nyilatkozatokra az e-mail formában történő válaszlevelek ismételten feltorlódtak, így itt is várhatóak válaszlevélkésések.
4. Az egyesületünk továbbra is fogad belépni szándékozó tagokat a korábban közöltek szerint, 2011. december 23. napig. Az eredeti aláírású belépési nyilatkozatot és megállapodás dokumentumot kérjük 20-án legkésőbb postára adni, azért, hogy az egyesületünk adminisztrációs munkáit végző vidéki munkatársunkhoz a levelek időben (dec.23-ig) eljussanak. Akik 2011. december 21. nap után szeretnének (és tudnak) belépni egyesületünkbe, úgy ők december 22-23-án, a perkérelmi dokumentumok begyűjtése okán a régiós, megyei, kistérségi szinteken személyesen megjelenő egyesületi munkatársainknál tehetik ezt meg. Ekkor a perkérelmekhez szükséges csatolt dokumentumok átadásával együtt adhatják le a belépéshez szükséges nyilatkozataikat, személyesen. A helyszínekről a tájékoztatást adunk közre a honlapunkon a jelen irat 2. pontjában leírtak szerint.
Szolgálat és Becsület
 
< Előző   Következő >
FTSZ
 

Online felhasználók

Tűzoltóbörze
 

Statisztikák

OS: Linux s
PHP: 5.2.17
MySQL: 5.5.31-0+wheezy1-log
Idő: 00:52
Caching: Disabled
GZIP: Enabled
Tagok: 2
Hírek: 1135
Linkek: 75